Hakkımızda

Noche Giyim olarak 2007 yılından itibaren tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Tshirt, sweat shirt, triko, eşofman altı ve benzeri ürünleri farklı tarzlarda ve en iyi kalitede üreterek sizlere perakende satış kanalları aracılığıyla ulaştırmaktayız.
Noche, kalite güvencesi, fiyat, doğru termin, güvenilirlik, hızlı ve iyi hizmet prensipleriyle tekstil sektörüne başarıyla hizmet etmektedir.

Noche günün trendlerine ve modanın değişkenliğine uygun yenilikçi yapısıyla, ürün yelpazesine devamlı yenilikler ekleyerek çalışmalarını önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel kalite araştırma-geliştirme çalışmaları yaparak doğru tasarım ve yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Noche hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı olumlu motivasyonla çalışma yapısını güçlendirerek, büyüterek toplam kalite anlayışı ile çalışmaktadır.
Noche olarak gün geçtikçe yaygınlaşarak herkesin tarzı ve trendi olma yolunda ilerliyoruz. Kaliteyi uygun fiyata alarak güzel ve şık giyinmek istiyorsanız sizde Noche’ yi tercih edebilirsiniz.